Przyjęcia weselne

Specjalnością naszej restauracji jest organizacja wesel i przyjęć poślubnych - już od 18 lat wiemy jak sprawić, żeby tak ważny dzień w Waszym życiu był wyjątkowy!

Nasze managerki z ponad 10-letnim doświadczeniem doradzą Państwu menu i ustalą wszystkie szczegóły Państwa przyjęcia weselnego.

Cechują nas życzliwość, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdej Pary Młodej.

Proponujemy jedną z wybranych sal jako miejsce siedzące w trakcie przyjęcia weselnego, a drugą do tańca. W przypadku dużych wesel proponujemy łączenie wszystkich sal.

Sale są wynajmowane na: 5 godzin na obiad poślubny i na 10 godzin – przyjęcie weselne.

  • SALA BIAŁA - nowoczesna i elegancka jasna sala. Sala ta ma możliwość podzielenia na dwie, równe, oddzielone i zamykane części, idealne na mniejsze przyjęcia poślubne. Mieścimy w niej ponad 60 osób na przyjęciu zasiadanym.
  • SALA KLUBOWA – przytulna, klimatyczna sala ze skosami i kominkiem, przy długim wspólnym stole ze zwieńczeniem dla Państwa Młodych mieścimy 45 osób, przy układzie bankietowym (stoliki 6-8 osobowe) do 80 osób.
  • SALA VIP- to mniejsza, oddzielona, elegancka sala z elementami przedwojennego wystroju. Znajduje się w niej duży, okrągły stół i kryształowy żyrandol, mieścimy w niej do 20 osób (13 przy okrągłym,dużym stole, plus 6 osób przy stole obok lub z dostawką)
Skontaktuj się!

Współpracują z nami