Imprezy firmowe w Warszawie

Florian to miejsce z wyjątkową lokalizacją, doskonałą kuchnią i indywidualnym podejściem do każdego klienta. 100 osobowa sala na imprezy firmowe pozwoli na komfortowe zorganizowanie dużego przyjęcia.

Wysoka jakość obsługi oraz doskonała kuchnia zagwarantuje, że wszyscy uczestnicy przyjęcia będą się czuć komfortowo i syto. W naszej Warszawskiej restauracji Florian możemy zorganizować każdy rodzaj imprezy firmowej, począwszy od imprezy integracyjnej przez Wigilię oraz duże przyjęcie z okazji Jubileuszu firmy.

Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte przy organizacji różnego rodzaju eventów i przyjęć pozwala nam zaoferować szeroką ofertę idealnie dopasowaną do potrzeb firmy. Nasz szef kuchni ustali z Państwem odpowiednio dobrane indywidualne menu odpowiadające każdemu z zaproszonych gości. Dodatkowo nasza obsługa przygotuje sale wedle oczekiwań klienta, organizując odpowiednie ustawienie stolików oraz miejsce na dodatkowe atrakcje.

Florian miejsce na twoją imprezę firmową w Warszawie

Dogodna lokalizacja lokalu, duża dostępność miejsca oraz wieloletnie doświadczenie pracowników restauracji Florian zapewni doskonałą zabawę do białego rana podczas imprezy integracyjnej.

Podczas trwania całej imprezy nasza obsługa będzie na najwyższym poziomie i spełni wszystkie prośby nawet najbardziej wymagających klientów.  Niezależnie od rodzaju imprezy najważniejsze jest odpowiednio przyrządzone jedzenie.

W naszej ofercie posiadamy szerokie menu, co pozwoli na wybranie najbardziej wykwintnych dań. Wszystkie nasze potrawy przyrządzanie są ze świeżych produktów odpowiednio przyrządzonych i podane w eleganckim stylu. W zakresie usług lokalu znajdują się również napoje zimne, ciepłe oraz alkoholowe. Wisienką na torcie pozostają nasze wyjątkowe desery. Do dyspozycji gości pozostaje starannie pielęgnowany teren wokół restauracji.

Sala na imprezę firmową w Warszawie

Szukasz idealnego miejsca na imprezę firmową w Warszawie, gdzie Twoi goście mile spędzą czas i świetnie się zintegrują lub będą świętować kolejne sukcesy firmy na rynku - wybierz jedną z 3 dostępnych sal w restauracji Florian.

Lokal znajduje się w dogodnej lokalizacji, a nasi wieloletni pracownicy dołożą wszelkich starań, aby przyjęcie odbyło się w wymarzony sposób. Zaletami Restauracji Florian niewątpliwe jest świetne jedzenie z odpowiednim klimatem.

Organizujemy każdy rodzaj imprez od tych formalnych poprzez spotkania na luzie. Jeżeli szukaj lokalu gwarantującego dobrą zabawę, sprawdź naszą ofertę indywidualnej organizacji przyjęcia.

Imprezy firmowe w Warszawie

Florian to miejsce z wyjątkową lokalizacją, doskonałą kuchnią i indywidualnym podejściem do każdego klienta. 100 osobowa sala na imprezy firmowe pozwoli na komfortowe zorganizowanie dużego przyjęcia.

Wysoka jakość obsługi oraz doskonała kuchnia zagwarantuje, że wszyscy uczestnicy przyjęcia będą się czuć komfortowo i syto. W naszej Warszawskiej restauracji Florian możemy zorganizować każdy rodzaj imprezy firmowej, począwszy od imprezy integracyjnej przez Wigilię oraz duże przyjęcie z okazji Jubileuszu firmy.

Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte przy organizacji różnego rodzaju eventów i przyjęć pozwala nam zaoferować szeroką ofertę idealnie dopasowaną do potrzeb firmy. Nasz szef kuchni ustali z Państwem odpowiednio dobrane indywidualne menu odpowiadające każdemu z zaproszonych gości. Dodatkowo nasza obsługa przygotuje sale wedle oczekiwań klienta, organizując odpowiednie ustawienie stolików oraz miejsce na dodatkowe atrakcje.

Florian miejsce na twoją imprezę firmową w Warszawie

Dogodna lokalizacja lokalu, duża dostępność miejsca oraz wieloletnie doświadczenie pracowników restauracji Florian zapewni doskonałą zabawę do białego rana podczas imprezy integracyjnej.

Podczas trwania całej imprezy nasza obsługa będzie na najwyższym poziomie i spełni wszystkie prośby nawet najbardziej wymagających klientów.  Niezależnie od rodzaju imprezy najważniejsze jest odpowiednio przyrządzone jedzenie.

W naszej ofercie posiadamy szerokie menu, co pozwoli na wybranie najbardziej wykwintnych dań. Wszystkie nasze potrawy przyrządzanie są ze świeżych produktów odpowiednio przyrządzonych i podane w eleganckim styl. W zakresie usług lokalu znajdują się również napoje zimne, ciepłe oraz alkoholowe. Wisienką na torcie pozostają nasze wyjątkowe desery. Do dyspozycji gości pozostaje starannie pielęgnowany teren wokół restauracji

Sala na imprezę firmową w Warszawie

Szukasz idealnego miejsca na imprezę firmową w Warszawie, gdzie Twoi goście mile spędzą czas i świetnie się zintegrują lub będą świętować kolejne sukcesy firmy na rynku - wybierz jedną z 3 dostępnych sal w restauracji Florian.

Lokal znajduje się w dogodnej lokalizacji, a nasi wieloletni pracownicy dołożą wszelkich starań, aby przyjęcie odbyło się w wymarzony sposób. Zaletami Restauracji Florian niewątpliwe jest świetne jedzenie z odpowiednim klimatem.

Organizujemy każdy rodzaj imprez od tych formalnych poprzez spotkania na luzie. Jeżeli szukaj lokalu gwarantującego dobrą zabawę, sprawdź naszą ofertę indywidualnej organizacji przyjęcia.

Od 1991 z niezmienną pasją, profesjonalnie i ze smakiem, organizujemy przyjęcia okolicznościowe

Odtwórz wideo

W naszej restauracji mogą Państwo wybrać z pośród trzech sal do organizacji Imprezy firmowej

Sala Biała

Nowoczesna i elegancka jasna sala. Sala ta ma możliwość podzielenia na dwie, równe, oddzielone i zamykane części, idealne na mniejsze przyjęcia poślubne. Mieścimy w niej ponad 60 osób na przyjęciu zasiadanym.

Sala Klubowa

Przytulna, klimatyczna sala ze skosami i kominkiem, przy długim wspólnym stole ze zwieńczeniem dla Państwa Młodych mieścimy 45 osób, przy układzie bankietowym (stoliki 6-8 osobowe) do 80 osób.

Sala VIP

To mniejsza, oddzielona, elegancka sala z elementami przedwojennego wystroju. Znajduje się w niej duży, okrągły stół i kryształowy żyrandol, mieścimy w niej do 20 osób (13 przy okrągłym,dużym stole, plus 6 osób przy stole obok lub z dostawką)