Wesele w Warszawie

Dla Młodej Pary ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu, dlatego ważne jest, aby ten dzień był wyjątkowy. 

Wyjątkowe miejsce, urokliwa sala wykwintne dania sprawią, że wesele będzie niezapomnianym przeżyciem, które długo będą wspominać zaproszeni goście.

Organizacja wesela to nie lada zadanie dla Młodej Pary, z pomocą przyjdą nasza doświadczona kadra, która pomoże w organizacji każdego elementu, jaki sobie Państwo zażyczą. A nasze wieloletnie doświadczenie sprawi, że przyjęcie będzie gwarancją dobrej zabawy do białego rana.

Florian miejsce na Twoje wymarzone Wesele w Warszawie

Dzięki bogatej ofercie restauracji oraz doświadczonemu zespołowi Restauracji Florian posiadamy odpowiednie warunki do stworzenia niepowtarzalnego klimatu wesela.

Wiele lat naszego doświadczenia w organizowaniu przyjęć sprawia, że z roku na rok odbywa się u nas coraz większa liczba przyjęć, co sprawia, że wiemy jak zorganizować imprezę weselną tak, aby Para Młoda i jej goście mieli co wspominać przez długi okres.

Odpowiednio przygotowany plan wesela sprawia, że od początku do końca przyjęcia każdy detal będzie zachwycał i cieszył oko. Sala weselna restauracji Florian w Warszawie dzięki swojemu urokowi zapewni wyjątkową i niepowtarzalną noc pełną wrażeń.

Sala na imprezę weselną w Warszawie

W Restauracji Florian od lat specjalizujemy się w organizowaniu wesel zarówno tym małych kameralnych jak i tych większych. Niepowtarzalny wygląd restauracji, obsługa na wysokim poziomie oraz najlepsza kuchnia w Warszawie gwarantuje zabawę do białego rana. 

W ofercie lokalu posiadamy pełną ofertę potrzebną do organizacji wesela. Oferujemy wyjątkowe menu, które powstaje po szczegółowym uzgodnieniu z szefem kuchni tak, aby zaspokoić Państwa oczekiwania.

Dajemy pełną swobodę w kreowaniu kompozycji dań oraz czasie ich podania, służąc radą w każdym monecie. Wybór naszej sali weselnej w Warszawie zagwarantuje najwyższej jakości pełną obsługę wesela.

Wesela w Warszawie

Dla Młodej Pary ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu, dlatego ważne jest, aby ten dzień był wyjątkowy. 

Wyjątkowe miejsce, urokliwa sala wykwintne dania sprawią, że wesele będzie niezapomnianym przeżyciem, które długo będą wspominać zaproszeni goście.

Organizacja wesela to nie lada zadanie dla Młodej Pary, z pomocą przyjdą nasza doświadczona kadra, która pomoże w organizacji każdego elementu, jaki sobie Państwo zażyczą. A nasze wieloletnie doświadczenie sprawi, że przyjęcie będzie gwarancją dobrej zabawy do białego rana.

Florian miejsce na Twoje wymarzone Wesele w Warszawie

Dzięki bogatej ofercie restauracji oraz doświadczonemu zespołowi Restauracji Florian posiadamy odpowiednie warunki do stworzenia niepowtarzalnego klimatu wesela.

Wiele lat naszego doświadczenia w organizowaniu przyjęć sprawia, że z roku na rok odbywa się u nas coraz większa liczba przyjęć, co sprawia, że wiemy jak zorganizować imprezę weselną tak, aby Para Młoda i jej goście mieli co wspominać przez długi okres.

Odpowiednio przygotowany plan wesela sprawia, że od początku do końca przyjęcia każdy detal będzie zachwycał i cieszył oko. Sala weselna restauracji Florian w Warszawie dzięki swojemu urokowi zapewni wyjątkową i niepowtarzalną noc pełną wrażeń.

Sala na imprezę weselną w Warszawie

W Restauracji Florian od lat specjalizujemy się w organizowaniu wesel zarówno tym małych kameralnych jak i tych większych. Niepowtarzalny wygląd restauracji, obsługa na wysokim poziomie oraz najlepsza kuchnia w Warszawie gwarantuje zabawę do białego rana. 

W ofercie lokalu posiadamy pełną ofertę potrzebną do organizacji wesela. Oferujemy wyjątkowe menu, które powstaje po szczegółowym uzgodnieniu z szefem kuchni tak, aby zaspokoić Państwa oczekiwania.

Dajemy pełną swobodę w kreowaniu kompozycji dań oraz czasie ich podania, służąc radą w każdym monecie. Wybór naszej sali weselnej w Warszawie zagwarantuje najwyższej jakości pełną obsługę wesela.

Od 1991 z niezmienną pasją, profesjonalnie i ze smakiem, organizujemy Wesela

Odtwórz wideo

W naszej restauracji mogą Państwo wybrać z pośród trzech sal do organizacji Wesela

Sala Biała

Nowoczesna i elegancka jasna sala. Sala ta ma możliwość podzielenia na dwie, równe, oddzielone i zamykane części, idealne na mniejsze przyjęcia poślubne. Mieścimy w niej ponad 60 osób na przyjęciu zasiadanym.

Sala Klubowa

Przytulna, klimatyczna sala ze skosami i kominkiem, przy długim wspólnym stole ze zwieńczeniem dla Państwa Młodych mieścimy 45 osób, przy układzie bankietowym (stoliki 6-8 osobowe) do 80 osób.

Sala VIP

To mniejsza, oddzielona, elegancka sala z elementami przedwojennego wystroju. Znajduje się w niej duży, okrągły stół i kryształowy żyrandol, mieścimy w niej do 20 osób (13 przy okrągłym,dużym stole, plus 6 osób przy stole obok lub z dostawką)