Komunia w Warszawie

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego dziecka z rodziny katolickiej, które w ten sposób otrzymuje możliwość bezpośredniego obcowania z Bogiem. 

W Polsce tradycją jest bardzo uroczyste obchodzenie tej okazji w gronie rodziny i najbliższych znajomych.

Dysponujemy niezbędnym doświadczeniem, które pozwoli nam jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania w tym zakresie - w każdym sezonie pomagamy organizować od kilkunastu do kilkudziesięciu takich wydarzeń.

Florian miejsce na Komunię dziecka w Warszawie

Dysponujemy naprawdę sporymi możliwościami w zakresie wyboru sali na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.

Rezerwacji dokonujemy z dość dużym wyprzedzeniem, według kolejności zgłoszeń - należy pamiętać, że sezon komunijny jest dość krótki i pozostawienie rezerwacji sali na ostatnią chwilę poważnie ogranicza możliwość wyboru.

Jednakże zachęcamy Państwa do kontaktu w każdej chwili - zawsze jest szansa, że będziemy mogli coś Państwu zaproponować w dogodnym dla Państwa terminie.

Sala na przyjęcie komunijne w Warszawie

W Restauracji Florian od lat specjalizujemy się w organizowaniu komunii zarówno tym małych kameralnych jak i tych większych. Niepowtarzalny wygląd restauracji, obsługa na wysokim poziomie oraz najlepsza kuchnia w Warszawie gwarantuje niezapomnianą atmosferę w tym wyjątkowym dniu. 

W ofercie lokalu posiadamy pełną ofertę potrzebną do organizacji komunii. Oferujemy wyjątkowe menu, które powstaje po szczegółowym uzgodnieniu z szefem kuchni tak, aby zaspokoić Państwa oczekiwania.

Dajemy pełną swobodę w kreowaniu kompozycji dań oraz czasie ich podania, służąc radą w każdym monecie. Wybór naszej sali w Warszawie zagwarantuje najwyższej jakości pełną obsługę przyjęcia komunijnego.

Komunia w Warszawie

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego dziecka z rodziny katolickiej, które w ten sposób otrzymuje możliwość bezpośredniego obcowania z Bogiem. 

W Polsce tradycją jest bardzo uroczyste obchodzenie tej okazji w gronie rodziny i najbliższych znajomych.

Dysponujemy niezbędnym doświadczeniem, które pozwoli nam jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania w tym zakresie - w każdym sezonie pomagamy organizować od kilkunastu do kilkudziesięciu takich wydarzeń.

Florian miejsce na Komunię dziecka w Warszawie

Dysponujemy naprawdę sporymi możliwościami w zakresie wyboru sali na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.

Rezerwacji dokonujemy z dość dużym wyprzedzeniem, według kolejności zgłoszeń - należy pamiętać, że sezon komunijny jest dość krótki i pozostawienie rezerwacji sali na ostatnią chwilę poważnie ogranicza możliwość wyboru.

Jednakże zachęcamy Państwa do kontaktu w każdej chwili - zawsze jest szansa, że będziemy mogli coś Państwu zaproponować w dogodnym dla Państwa terminie.

Sala na przyjęcie komunijne w Warszawie

W Restauracji Florian od lat specjalizujemy się w organizowaniu komunii zarówno tym małych kameralnych jak i tych większych. Niepowtarzalny wygląd restauracji, obsługa na wysokim poziomie oraz najlepsza kuchnia w Warszawie gwarantuje niezapomnianą atmosferę w tym wyjątkowym dniu. 

W ofercie lokalu posiadamy pełną ofertę potrzebną do organizacji komunii. Oferujemy wyjątkowe menu, które powstaje po szczegółowym uzgodnieniu z szefem kuchni tak, aby zaspokoić Państwa oczekiwania.

Dajemy pełną swobodę w kreowaniu kompozycji dań oraz czasie ich podania, służąc radą w każdym monecie. Wybór naszej sali w Warszawie zagwarantuje najwyższej jakości pełną obsługę przyjęcia komunijnego.

Od 1991 z niezmienną pasją, profesjonalnie i ze smakiem, organizujemy Komunie

Odtwórz wideo

W naszej restauracji mogą Państwo wybrać z pośród trzech sal do organizacji Komunii

Sala Biała

Nowoczesna i elegancka jasna sala. Sala ta ma możliwość podzielenia na dwie, równe, oddzielone i zamykane części, idealne na mniejsze przyjęcia poślubne. Mieścimy w niej ponad 60 osób na przyjęciu zasiadanym.

Sala Klubowa

Przytulna, klimatyczna sala ze skosami i kominkiem, przy długim wspólnym stole ze zwieńczeniem dla Państwa Młodych mieścimy 45 osób, przy układzie bankietowym (stoliki 6-8 osobowe) do 80 osób.

Sala VIP

To mniejsza, oddzielona, elegancka sala z elementami przedwojennego wystroju. Znajduje się w niej duży, okrągły stół i kryształowy żyrandol, mieścimy w niej do 20 osób (13 przy okrągłym,dużym stole, plus 6 osób przy stole obok lub z dostawką)