Chrzciny w Warszawie

Niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu rodzinnym są chrzciny dziecka, dzień ten powinien być zorganizowany w sposób szczególny.

Chrzciny w restauracji Florian w Warszawie to z pewnością dobry pomysł na organizację doskonałego przyjęcia. 

Wykwintne dania wybrane z menu, doświadczona obsługa przyjęcia wraz ze świetną lokalizacją restauracji zagwarantują, że przyjęcie będzie mile spędzonym czasem w gronie najbliższych. 

Florian miejsce na Chrzest w Warszawie

Niepowtarzalny wygląd wnętrz restauracji Florian zapewnia wyjątkowość chwili. Przygotowana przez nas wcześniej uzgodniona oprawa wzmocni efekt zachwytu. 

Jeżeli poszukują Państwo miejsca na chrzciny w Warszawie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą restauracji Florian w Warszawie.

Całość przyjęcia będzie zaplanowana według Państwa życzeń, a serwowane dania zostaną wybrane z pomocą naszego Szefa Kuchni. 

Sala na Chrzciny w Warszawie

Organizacja chrzcin zarówno tych małych kameralnych jak i tych większych to wbrew pozorom niełatwe zadanie.

Dlatego w całym procesie planowania przyjęcia zachęcamy do kontaktu z nami. Nasz doświadczony Szef Kuchni pomoże w wyborze odpowiedniego menu, a za całą resztę będzie odpowiedzialny kierownik Sali, który przygotuje salę według Państwa instrukcji. 

W restauracji Florian posiadamy do wyboru 3 niezwykle klimatyczne sale, w których można zorganizować chrzciny.  Wybór naszej sali w Warszawie zagwarantuje najwyższej jakości pełną obsługę chrzcin.

Chrzciny w Warszawie

Niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu rodzinnym są chrzciny dziecka, dzień ten powinien być zorganizowany w sposób szczególny.

Chrzciny w restauracji Florian w Warszawie to z pewnością dobry pomysł na organizację doskonałego przyjęcia. 

Wykwintne dania wybrane z menu, doświadczona obsługa przyjęcia wraz ze świetną lokalizacją restauracji zagwarantują, że przyjęcie będzie mile spędzonym czasem w gronie najbliższych. 

Florian miejsce na Chrzest w Warszawie

Niepowtarzalny wygląd wnętrz restauracji Florian zapewnia wyjątkowość chwili. Przygotowana przez nas wcześniej uzgodniona oprawa wzmocni efekt zachwytu. 

Jeżeli poszukują Państwo miejsca na chrzciny w Warszawie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą restauracji Florian w Warszawie.

Całość przyjęcia będzie zaplanowana według Państwa życzeń, a serwowane dania zostaną wybrane z pomocą naszego Szefa Kuchni. 

Sala na Chrzciny w Warszawie

Organizacja chrzcin zarówno tych małych kameralnych jak i tych większych to wbrew pozorom niełatwe zadanie.

Dlatego w całym procesie planowania przyjęcia zachęcamy do kontaktu z nami. Nasz doświadczony Szef Kuchni pomoże w wyborze odpowiedniego menu, a za całą resztę będzie odpowiedzialny kierownik Sali, który przygotuje salę według Państwa instrukcji. 

W restauracji Florian posiadamy do wyboru 3 niezwykle klimatyczne sale, w których można zorganizować chrzciny.  Wybór naszej sali w Warszawie zagwarantuje najwyższej jakości pełną obsługę chrzcin.

Od 1991 z niezmienną pasją, profesjonalnie i ze smakiem, organizujemy Chrzciny

Odtwórz wideo

W naszej restauracji mogą Państwo wybrać spośród trzech sal do organizacji Chrzcin

Sala Biała

Nowoczesna i elegancka jasna sala. Sala ta ma możliwość podzielenia na dwie, równe, oddzielone i zamykane części, idealne na mniejsze przyjęcia poślubne. Mieścimy w niej ponad 60 osób na przyjęciu zasiadanym.

Sala Klubowa

Przytulna, klimatyczna sala ze skosami i kominkiem, przy długim wspólnym stole ze zwieńczeniem dla Państwa Młodych mieścimy 45 osób, przy układzie bankietowym (stoliki 6-8 osobowe) do 80 osób.

Sala VIP

To mniejsza, oddzielona, elegancka sala z elementami przedwojennego wystroju. Znajduje się w niej duży, okrągły stół i kryształowy żyrandol, mieścimy w niej do 20 osób (13 przy okrągłym,dużym stole, plus 6 osób przy stole obok lub z dostawką)